Nirvana- Beauty in black

Makijaż fotograficzny z konturowaniem twarzy i mocnym podkreśleniem oka i kości policzkowych, idealnie zagra z światłem studyjnym kontrastowym.

Do wykonania takiego makijażu  nie musisz mieć kufra pełnego kosmetyków. Ja potrzebowałam: jasny + ciemny kamuflaż w sztyfcie, puder , czarną kredę, czarny+biały cień, czarny tusz do rzęs, czerwoną pomadkę+ konturówkę 🙂

 

 

Kamuflaż: Paint Stick Stage Line nr. CT, PC  :  www.stagelinemakeup.pl

Puder: Transparent puder TL 11  Kryolan: www.kryolancitywarszawa.com.pl

Czarna Kredka Decoderm

Cienie do powiek Kaszmir 601, 602 Paese : www.paese.pl

Tusz do rzęs Lovely

 

Modelka: Ewa Glapa

Zdjęcia: www.redroom.pl

 

WOŚP

Biżuteryjki dla WOŚP…….
Jak co roku, wspieramy fotograficznie biżuteryjki z całej Polski, które tworzą przepiękną biżuterię dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W imieniu swoim i Arka dziękujemy naszym modelkom Karolina Jarosławska, Adrianna Fliszewska, Izulla Brzozowska za udział w tym projekcie.Dziękuję Milena Gil za wsparcie makijażowe.

Biżuterię już można licytować :

https://www.facebook.com/BizuteryjkiDlaWOSP/?fref=ts

Makijaż sylwestrowy, karnawałowy jest równie ważny jak sukienka, fryzura czy dodatki.

Sesja robiona dla Expose Akcesoria. Wybrane zdjęcia ukazały się w magazynie MM Trendy. W tym projekcie brała udział moja koleżanka wizażystka Milena Gil. Makijaż sylwestrowy, karnawałowy jest równie ważny jak sukienka, fryzura czy dodatki. W końcu każda z nas chce na tym wyjątkowym balu wyglądać jak milion dolarów ! Dlatego warto poświecić trochę czasu i dokładnie przemyśleć nasz makijaż, który będzie spójny z całą stylizacją. Dla naszej rudowłosej modelki wybrałyśmy dużo koloru na powiekę, usta zostawiłyśmy w naturalnym kolorze. Szaleństwo kolorystyczne idealnie pasuje do stylizacji, fascynatorów i osobowości Ady. Iza ma klasyczne smokey eyes w kolorze gorzkiej czekolady, usta naturalne. Fascynator podkreślił jej charyzmę , a zielone kolczyki wyłuskały jeszcze…

Details